Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Alyans Modelleri

2023 Alyans Modelleri içinden tarzınıza ve bütçenize uygun alyans modellerini inceleyebilir, online sipariş verebilirsiniz.

En uygun alyans fiyatları EvlilikMarket 'te.

Alyans Seçerken nelere dikkat etmeli?

Alyans sevgiyi ve bağlılığı simgeler. Aşkınızı her an hatırlatacak bu halkalar, aynı zamanda eşsiz bir aksesuarınız olacaklar. Bu nedenle alyanslarınız sizin tarzınızıda yansıtmalı.Klasik alyansların halen revaçta olduğu günümüzde, sınırsız diyebileceğiz kadar farklı alyans modellerine ulaşmanız mümkün.En çok tercih edilen alyans modelleri olarak, klasik alyanslar,  el yapımı işçiliği ile yapılan el işi alyanslar, fantazi alyanslar, isimli alyanslar , sade alyanslar ve resimli alyanslar 'ı sayabiliriz. 

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Alyans Modeli Seçerken Bir Stiliniz Olmalı. Peki erkek ve bayan alyansı aynı mı olmalı?

Alyans sevgiyi ve bağlılığı simgeler. Aşkınızı her an hatırlatacak bu halkalar, aynı zamanda eşsiz bir aksesuarınız olacaklar.Bu nedenle alyanslarınız sizin tarzınızıda yansıtmalı.Klasik alyansların halen revaçta olduğu günümüzde, sınırsız diyebileceğiz kadar farklı alyans modellerine ulaşmanız mümkün.En çok tercih edilenlerden, el yapımı işçiliği ile yapılan el işi alyanslar, fantazi alyanslar, çift renk, üç renk alyans, isimli alyanslar, resimli alyanslar gibi sayabiliriz. 

Tercihler bunlarlada sınırlı değil. Maden olarakta evlilik yüzükleri farklılıklar gösteriyor.Tercihinizi altın alyans, gümüş alyans  veya platin alyans  olarakta yapabilirsiniz.Fiyat olarak en ucuzu gümüş, orta aralıkta altın, en pahalısı ise platin alyanslardır.

Kadınlar motifli ve taşlı evlilik yüzüklerini tercih ederken, erkekler ise daha sade alyans kullanmak isterler.Bu durumda aynı model alyans erkeğe taşsız, bayana ise taşlı olarak talep edilebilir.Erkeğin alyansını kalın, bayanın alyansının ince olması tercihlerdendir.

Alyans fiyatları

nı belirleyen en büyük etken ayarı ve ağırlığıdır.14 ayar (585 milyem) ve 18 ayar (750 milyem) seçenekler olsada  genelde alyanslar 14 ayar üretilmektedir.Alyansın eni yani mm si genişledikçe doğal olarak gramıda artmaktadır.Alyanslar 4 mm - 10 mm genişlik aralığında ve 3 gram - 10 gram aralığında üretilmektedir.Parmak ölçülerindeki farktan dolayı, aynı model bayan alyansı 6 gram olurken, erkek alyansı 10 gram ağırlığında olabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.